Jepet me Qera Papafingo ne Vlore


Papafingo e Mrekullueshme me Qera ne VloreApartament me veramde te madhe dhe pamje te plote deti, ku mund te shijoni mengjesin heret ose perendimin e bukur. Akomodim i pajisur dhe mobiluar totalisht, vetem pak hapa nga plazhi.

 

Papafingo me Qira ne Vlore:

 • Siperfaqe - 77 m2
 • Ndodhet ne katin e 9
 • 50 m nga plazhi
 • Wi-Fi falas
 • Dhoma e Ndenjes:
  • Divan
  • TV Ekran i Sheshte
  • Tavoline Ngrenie + Karrige
  • Akses ne ballkon
  • Ajer i kondicionuar
 • Kuzhina:
  • Furre
  • Frigorifer
  • Mikrovale
  • Makine kafe
  • Ene kuzhine
 • Dhome Gjumi:
  • Krevat dopio
  • Dollap
  • Akses ne ballkon
 • Banjo:
  • Shower
  • Washing machine
 • Ballkon i madh: 
  • Tavoline + karrige
 • Maks. 4 te rritur

 

Cmimet Javore:

 • 05.01 - 31.05................280 Euro/Jave
 • 01.06 - 14.06................310 Euro/Jave
 • 15.06 - 30.06................370 Euro/Jave
 • 01.07 - 10.07................480 Euro/Jave
 • 11.07 - 23.08................560 Euro/Jave
 • 24.08 - 31.08................480 Euro/Jave
 • 01.09 - 10.09................370 Euro/Jave
 • 11.09 - 30.09................310 Euro/Jave
 • 01.10 - 20.12................280 Euro/Jave
 • 21.12 - 04.01................370 Euro/Jave

Similar Listings