Apartament Luksi me Qera ne Qytetin e Vlores me Pamje Dominante te Detit


Albania Property Group ofron nje apartament me qera ne qytetin e Vlores.Apartamenti eshe 2+1 dhe plotesisht i mobiluar. Pamje e mrekullueshme e detit nga veranda.

Karakteristikat e Apartamentit me Qira ne Vlore

 • Siperfaqja - 87m2
 • Ajer i kondicionuar
 • Ngrohje qendrore
 • Salloni:
  • divan kend
  • televizor
  • satelit
  • internet dhe wireless
  • sistem zeri
  • dvd
  • cd player
 • Kuzhina:
  • tavoline ngrenie me 6 karrige
  • sobe me korent
  • frigorifer
  • aspirator
  • makine larje enesh
  • aparat kafeje
 • Dhome e gjumi:
  • krevat dopio
  • dollap
 • Dhome e gjumi:
  • krevat dopio
  • krevat marinar
  • dollap
 • 1 Banjo e kompletuar
 • Ballkon
 • Tarrace 90 m2
 • Barbekju
 • Tavoline per 4 persona dhe 2 shazllone ne tarrace
 • Kati i 5 i banimit
 • Rezidence e vitit  2012
 • Pamje panoramike nga deti
 • 100m nga deti
 • Lejohen kafshet shtepiake
 • Apartamenti ndodhet ne zone turistike

Cmimet javore:

 • 12 Jan - 11 May:.............550 Euro/week
 • 11 May - 08 Jun:.............625 Euro/week
 • 08 Jun - 07 Jul:...............790 Euro/week
 • 06 Jul - 13 Jul:............. 1080 Euro/week
 • 13 Jul - 17Aug:..............1200 Euro/week
 • 17 Aug - 24 Aug:.......... 1080 Euro/week
 • 24 Aug - 31 Aug:............ 790 Euro/week
 • 31 Aug - 14 Sep:............ 625 Euro/week
 • 14 Sep - 14 Dec:............ 550 Euro/week
 • 14 Dec - 04 Jan:............. 790 Euro/week

Similar Listings