Apartament Me Pamje Fantastike Deti Me Qera Ne Vlore


Apartament 2+2 Me Qera Ne Vlore, Shqiperi. Ndodhet ne nje nga zonat me panoramike te qytetit, ne vijen e pare te shetitores. Prane çdo sherbimi qe ju nevojitet per nje jetese komode. Me nje pamje mahnitese nga deti, ky apartament eshte zgjedhja ideale!

Apartament Perballe Detit Me Qera Ne Vlore

 • Sip totale - 150 m²
 • Dhoma e ndenjes
 • Kuzhina
 • Dy dhoma gjumi
 • Dy tualete
 • Ballkon me pamje nga deti
 • Ndodhet ne katin e 3
 • Komplet i mobiluar
 • Apartament i bollshem
 • Ashensor ne pallat
 • Ndertime me cilesi te shkelqyer
 • Lagje lehtesisht e aksesueshme dhe e organizuar mire
 • Bare, restorante, furra buke dhe tregje aty prane
 • Vend parkimi perreth nderteses
 • 3 minuta nga plazhi
 • 10 minuta nga qendra e qytetit
 • 15 minuta nga zona historike
 • 15 minuta nga plazhet e Radhimes
 • 25 minuta nga Aeroporti Ndërkombetar i Vlores

Similar Listings