Prona Me Qera Ne Vlore Shqiperi


Apartament 2+1 Me Qera Ne Vlore.I pozicionuar perfekt, ne nje nga zonat me te kerkuara te qytetit. Prane stadiumit te Flamurtarit dhe prane plazhit.Ne nje distance ne kembe me te gjitha sherbimet e nevojshme. Vend perfekt për një shtëpi banimi për një periudhë vjetore. Bëjeni tuajin! 

 

Pasuri Te Patundshme Me Qera Ne Vlore

 • Sipërfaqja totale - 90 m²
 • Dhoma e ndenjes
 • Kuzhina
 • Dy dhoma gjumi
 • Dy banjo
 • Dy ballkone
 • Ndodhet ne katin e 9
 • Ashensor ne pallat
 • Komplet i mobiluar
 • Ndërtime me cilësi të shkëlqyer
 • Furra buke, tregje, bare dhe restorante aty pranë
 • Lagje e mire organizuar dhe e qete
 • Vend parkimi perreth nderteses
 • 5 minuta nga qendra e qytetit
 • 7 minuta nga plazhi dhe zona e Lungomares
 • 15 minuta nga zona historike
 • 20 minuta nga Aeroporti Ndërkombëtar i Vlorës

Similar Listings