Apartament 1+1 Per Shitje Ne Vlore


Apartament 1+1 per shitje ne Vlore. Ndodhet afer qendres se qytetit. Kjo prone ndodhet ne katin e 4 dhe aksesohet me ashensor. Ka nje dhome ndenje me aneks kuzhine dhe dalje ne ballkon, nje dhome gjumi dhe nje tualet. Ndërtime me cilësi të shkëlqyer.

Apartament ne Vlore Shqiperi per Shitje

  • Siperfaqja totale - 145m2
  • Ndodhet ne katin e 4
  • Ballkon
  • Dhoma e ndenjes
  • Kuzhina
  • Një dhomë gjumi
  • Një banjo
  • Ndërtime me cilësi të shkëlqyer
  • Pranë qendrës së qytetit
  • Afer rruges kryesore

Similar Listings