Apartament pushimi ne Dhermi. Apartament me qera ne Shqiperi


Apartament Pushimi me qera ne Dhermi. 10 apartamente pushimi me qera ne zonen me prestigjoze te Rivieres Shqiptare. Dhermiu eshte i famshem per plazhet e tij dhe ujin e kristalte te detit. Pamje e mrekullueshme e plazhit nga rezidenca.

Apartament me Qera ne Dhermi, Riviera Shqiptare:

 • Siperfaqe -25m2
 • Nje rezidence e vogel dhe e kendshme me 10 apartamente
 • Dhoma me krevat dopio dhe krevat tek
 • Numri maksimal i personave qe mund te qendrojne - 3 persona
 • Rezidenca eshte 100 metra nga deti
 • Parkim falas jashte rezidences
 • Kopesht i vogel ne rezidence
 • Te gjithe apartamentet me pamje nga perendimi
 • Te gjithe apartamentet me pamje deti dhe ballkon
 • Njesi A/C dhe TV ne cdo apartament
 • Ballkon me tavoline dhe 2 karrike
 • Banjo e kompletuar
 • Afer rruges dhe shume prane detit

Weekly Prices:

 • 09 Jan – 13 May:................ 175 Euro/week
 • 14 May – 10 Jun:................. 203 Euro/week
 • 11 Jun – 08 Jul:................. 252 Euro/week
 • 09 Jul – 15 Jul: ..................350 Euro/week
 • 16 Jul – 19 Aug: .................385 Euro/week
 • 20 Aug – 26 Aug: .................350 Euro/week
 • 27 Aug – 02 Sep: ..................252 Euro/week
 • 03 Sep – 16 Sep : ..................203 Euro/week
 • 17 Sep – 16 Dec:................ 175 Euro/week
 • 17 Dec – 06 Jan: ..................252 Euro/week

Similar Listings