Apartament ne shitje ne qytetin e Vlores. Shtepi pushimi ne Shqiperi


Apartament ne shitje ne Vlore. Apartamenti eshte ne kushte shume te mira. Eshte i pajisur me mobilim shume te mire dhe me te gjitha pajisjet e nevojshme per nje familje qe te kaloje pushime sa me komode ne qytetin e Vlores. I pershtatshem per 3 te rritur + 1 femije nen 4 vjec.

 

Karakteristikat e Apartamentit me Qira ne Vlore

 • Siperfaqe - 65 m2
 • Dhome ndenje me:
  • divane
  • TV
  • tavoline ngrenie me karrige
 • Dhome gjumi me:
  • krevat dopio
  • krevat tek
  • dollap
 • Kuzhine e kompletuar me:
  • frigorifer
  • furre
  • aspirator
  • mikrovale
 • 2 kondicionere ne apartament
 • 1 banje me dush
 • 2 ballkone te vegjel
 • I pershtatshem per 3 te rritur + 1 femije nen 4 vjec.
 • Cmimet javore:

 • 12 Jan - 11 May:.............160 Euro/week
 • 11 May - 08 Jun:.............180 Euro/week
 • 08 Jun - 07 Jul:...............230 Euro/week
 • 06 Jul - 13 Jul:............... 315 Euro/week
 • 13 Jul - 17Aug:...............350 Euro/week
 • 17 Aug - 24 Aug:............ 315 Euro/week
 • 24 Aug - 31 Aug:............ 230 Euro/week
 • 31 Aug - 14 Sep:............ 180 Euro/week
 • 14 Sep - 14 Dec:............ 160 Euro/week
 • 14 Dec - 04 Jan:............. 230 Euro/week

Similar Listings