Apartament me Qera per Pushime ne Qeparo


Apartament pushimi me Qera ne Qeparo.I vendosur ne vije te pare me detin, ky apartament ju ofron nje pamje te mrekullueshme dhe qetesuese. I pershtatshem per 4 persona.  

 Apartament pushimi ne Qeparo:

 

 • Siperfaqe apartamenti - 35m2
 • Kuzhine e vogel e pajisur me furre, sobe gatimi dhe frigorifer
 • TV ne apartament
 • Ajer te kondicionuar
 • Tavoline ngrenie me karrige
 • Ballkon me pamje deti
 • Banje me dush
 • Dhome gjumi me nje krevat dopio, nje krevat tek dhe dollap
 • Pozicionuar afer plazhit
 • I pershtatshem per 4 persona

Weekly Prices:

 • 13 Jan-11 May:...........................175 Euro/week
 • 12 May – 08 Jun: ...................... 198 Euro/week
 • 09 Jun – 06 Jul: ........................ 251 Euro/week
 • 07 Jul – 13 Jul: ......................... 342 Euro/week
 • 14 Jul – 17 Aug: ........................380 Euro/week
 • 18 Aug – 24 Aug: ...................... 342 Euro/week
 • 25 Aug – 31 Aug: ...................... 251 Euro/week
 • 01 Sep – 14 Sep: ...................... 198 Euro/week
 • 15 Sep-14 Dic:............................175 Euro/week

Similar Listings