Apartament me qera ne Tirane


Apartament me qera ne nje zone shume te mire ne Tirane. Apartamenti eshte 1+1 dhe eshte komplet i mobiluar.

Karakteristikat e Apartamentit me Qera ne Tirane

 • Siperfaqja 79m2
 • 1 dhome gjumi
 • Dhome ndenje me:
  • TV
  • satelit
  • telefon
  • internet
  • komplet e mobiluar
  • kondicioner
 • Kuzhine me:
  • furre
  • mikrovale
  • frigorifer
  • aspirator
  • tavoline ngrenie
 • Dhome gjumi matrimoniale:
  • krevat dopio
  • dollap i madh
  • kondicioner
 • Orientimi: lindje
 • 1 banjo
 • 1 ballkon
 • Apartamenti ndodhet ne kat te dyte
 • Rezidenca ka 10 kate ne total

Similar Listings