Vile me qira ne Tirane. Vila ndodhet tek rezidenca Rolling Hills.


VILE me DY KATE ne TIRANE me QIRA. Vile e kendeshme me kopesht te madhe dhe pamje te kendeshme.

Informacione në lidhje me Villa për Qira në Tiranë:

Vilë ka 2 kate + 1 kat nëntokë

Kati përdhes :

- Dhomë që jetojnë me një oxhak
- Kuzhinë, të pajisur plotësisht
- Një dhomë gjumi
- Një banjo

Kati i parë :

- Tre dhoma gjumi,  (Dhoma kryesore me banjo private).
- Dy banjo
- Një ballkon i madh

Kati nën tokë për përdorim të shërbimi:

- Një dhome për lavanderi
- Një dhome për sistemin e ngrohjes

Shkallët janë me mermer.
Madhësia e katit rreth 150m2.


Similar Listings