Restorant Me Qera Ne Vlore Shqiperi


Prona Me Qera Ne Shqiperi Ne Radhime, Vlore. Ndodhet ne nje nga zonat me panoramike dhe me te frekuentuara te Rivieres Shqiptare. I vendosur perballe detit, ky restorant ofron nje pamje mahnitese mbi gjirin e Vlores. Eshte nje mundesi e shkelqyer investimi, mos e humbisni mundesine ta beni tuajin! 

Restorant Me Qira Ne Vlore Shqiperi, Me Pamje Nga Deti

 • Sipërfaqja totale - 157 m²
 • Salla e restorantit
 • Fasada xhami
 • Hapësirë kuzhine me sistem ajrimi
 • Veranda e jashtme në të njëjtin nivel me sallën e restorantit
 • Veranda e jashtme ne katin e pare
 • Vend-parkimi
 • Dy banjo
 • Konstruksione cilësore
 • Para plazhit
 • Lehtësisht i aksesueshëm për banorët, turistët dhe transportin
 • 15 minuta nga qendra e qytetit
 • 20 minuta nga Parku Kombëtar i Llogarasë
 • 25 minuta nga Palasa
 • 35 minuta nga Dhermiu

Similar Listings