Prone ne periferi te Tiranes


Nje prone e mrekullueshme me qira ne periferi te Tiranes.

Prona ka dy vila, te rrethuara nga nje kopesht i sistemuar bukur.

Karakteristikat kryesore:

Vila 1:

 • Ndertim modern me cdo gje qe nevojitet brenda.
 • Dhome cift (kati  i pare)
 • 2 dhoma te tjera (kati i pare)
 • 2 dhoma qe mund te perdoren per miqte (kati perdhe) secila me nje dollap dhe banje brenda.
 • Kuzhina (kati perdhe) e pajisur me cdo gje.

Vila 2:

 • 1 dhome gjumi (kati i pare)
 • Kuzhina (kati perdhe)
 • Banje (kati i pare)
 • 1 dhome e madhe (kati perdhe) qe mund te perdoret per takime e festa.

Te dyja vilat kane:

 • Ajer te kondicionuar
 • Izolim te mire qe do te reduktoje perdorimin e energjise
 • Pishine
 • Kopesht shume te bukur, te sistemuar mire
 • Hapesire parkimi qe nxe lehtesisht disa makina
 • Mure te larte rrethues qe pershkojne gjithe pronen.
 • Porta kryesore e prones kontrollohet me telekomande

Apartamente Qira ne Shqiperi

0   0    400 m2

Na dergoni nje mesazh


Similar Listings