Apartamente hoteli me qira ne Durres


Pushime verore ne resortin buze detit ne Durres. Ky resort eshte konceptuar vecanerisht per pushuesit dhe familjaret. Ai ofron nje pishine te madhe, plazh me rere, bar, restorant, palester, park lojrash per femilje, zona te gjelbra. Nje skuader profesionistesh eshte 24 ore ne dispozicionin tuaj.

Karakeristikat e Apartamentit me qira ne Durres

Ky  resort, e rrethuar nga pisha, ambjente te gjelbra dhe pishine, te jep ndjesine e nje vendi te qete ku ja vlen te qendrosh. Distanca perfekte mes resortit dhe plazhit me rere, ne vije te pare por jo shume afer, krijon privatesine per kedo qe preferon te qendroje ne pishinen perballe resortit.

Resorti ka 30 apartamente 1+1 me qira. Cdo apartament ka:

 • Dhome ndenje
 • Dhome gjumi
 • Banje
 • Kuzhine
 • Zone ngrenie
 • Ballkon

Ne resort ka bare dhe 3 restorante, salle konferencash, palester, parkim dhe pishine.

Cmimet javore:

 • 07 Jan – 12 May: ........................... 250Euro/week
 • 13 May – 09 Jun: ........................... 290 Euro/week
 • 10 Jun – 07 Jul: ............................. 360 Euro/week
 • 08 Jul – 14 Jul: .............................. 490 Euro/week
 • 15 Jul – 28 Jul: .............................. 550 Euro/week
 • 29 Jul - 14 Aug: ............................. 580 Euro/week
 • 15 Aug – 25 Aug: ........................... 550 Euro/week
 • 26 Aug – 01 Sep: ........................... 360 Euro/week
 • 02 Sep – 15 Sep : .......................... 290 Euro/week
 • 16 Sep – 15 Dec: ........................... 250 Euro/week
 • 16 Dec – 06 Jan: ............................ 360 Euro/week

Similar Listings