Apartament Me Qera Me Pamje Nga Deti


Apartament me dy dhoma gjumi me qera te Shkembi Kavajes, Durres. Apartamenti eshte i mobiluar plotesisht dhe ploteson te gjitha kushtet qe ju nevojiten gjate qendrimit tuaj, te tilla si carcafe, peshqire, ene gatimi etj. Me pamje nga deti dhe vetem 50 metra nga plazhi. Ky apartament eshte gjithçka qe ju nevojitet per te kaluar nje pushim te shkelqyeshem me familjen ose miqte.
I pershtatshem per deri ne 4 te rritur dhe 1 femije.

Apartament me Qera me pamje nga Deti

 • Siperfaqja e apartamentit - 95 m2
 • Internet falas
 • Parking falas
 • Ajer i kondicionuar
 • Ballkon
 • Dhome ndenje
  • TV
  • Divan
  • Tavoline mesi
 • Kuzhine
  • Frigorifer
  • Furre + Pianure
  • Mikrovale
  • Cajnik elektrik
  • Ekspres kafe
 • Dy dhoma gjumi 
  • Krevat dopio + Dollap
 • Banjo
  • Kabine dushi
  • Lavatrice
 • I pershtatshem per deri ne 4 te rritur dhe 1 femije
 • Qendrimi minimal
  • 3 nete Shtator - Qershor
  • 7 nete Korrik - Gusht

Cmimet Javore:

 • 01.01 - 31.05.....................370 Euro/Jave
 • 01.06 - 15.06.....................435 Euro/Jave
 • 16.06 - 30.06.....................565 Euro/Jave
 • 01.07 - 31.08.....................670 Euro/Jave
 • 01.09 - 15.09.....................565 Euro/Jave
 • 16.09 - 30.09.....................435 Euro/Jave
 • 01.10 - 31.12.....................370 Euro/Jave

Similar Listings