Apartament Me Kopsht Me Qera Ne Lura 3 Resort


Apartament Me Kopsht Me Qera Ne Lura 3 Resort, Gjiri Lalzit. Ka dy dhoma gjumi dhe eshte i pershtatshem per deri ne 5 persona. Apartament i rehatshem, i mobiluar me shije dhe ploteson te gjitha kushtet e nevojshme per qendrimin tuaj. Ndodhet ne nje resort shume te organizuar, i cili mundeson siguri, qetesi dhe argetim.

Apartament me Kopsht me Qera

 • Siperfaqja e apartamentit - 81 m2
 • Siperfaqja e kopshtit - 150 m2
 • Ndodhet ne katin perdhe
 • Veranda me tavoline dhe karrige
 • Ajer i kondicionuar
 • Internet
 • Parking i dedikuar
 • Dhome ndenje
  • Divan
  • Televizor
  • Tavoline mesi
 • Kuzhine
  • Ibrik elektrik
  • Mikrovale
  • Lavastovilje 
  • Ene kuzhine
  • Furre+ Pianure
  • Tavoline ngrenie + Karrige
 • Dhome gjumi I
  • Krevat dopio + Dollap
 • Dhome gjumi II 
  • Dy krevate tek + Dollap
 • Banjo
  • Kabine dushi
  • Lavatrice
 • Kapaciteti maksimal deri ne 5 persona
 • Qendrimi minimal 
  • 3 nete Shtator - Qershor
  • 7 nete Korrik - Gusht

Cmimet javore:

 • 05.01 - 30.04....................350 Euro/Jave
 • 01.05 - 31.05....................390 Euro/Jave
 • 01.06 - 15.06....................490 Euro/Jave
 • 16.06 - 30.06....................670 Euro/Jave
 • 01.07 - 31.08....................770 Euro/Jave
 • 01.09 - 10.09....................670 Euro/Jave
 • 11.09 - 30.09....................490 Euro/Jave
 • 01.10 - 20.12....................390 Euro/Jave
 • 21.12 - 04.01....................350 Euro/Jave

Similar Listings