Apartament Pushimi ne Himare. Apartament me Qera Himare


Apartament me qera ne Himare, Riviera shqiptare, bregdeti jugor të vendit. E mobiluar dhe me nje pamje fantastike te detit. Himara është një vend që mbledh shume vizitorë në verë, per historine dhe natyrën e saj.

Karakteristikat

 • Siperfaqja - 50m2
 • Apartament me 1 dhome gjumi
 • 50 m nga deti
 • Pamje e mrekullueshme nga ballkoni
 • Kuzhina me:
  • Frigorifer
  • Sobe
  • Mikrovale
 • 1 dhome gjumi me:
  • Krevat dopjo
  • Dollap
 • Ajer i kondicionuar
 • 1 banjo me dush
 • E pershtatshme per 4 persona

Cmimet javore:

 • 07 Jan – 12 May: ............................................ 239 Euro/week

 • 13 May – 09 Jun: ............................................ 270 Euro/week

 • 10 Jun – 07 Jul: .............................................. 343 Euro/week

 • 08 Jul – 14 Jul: ............................................... 468 Euro/week

 • 15 Jul – 28 Jul:  .............................................. 520 Euro/week

 • 29 Jul - 14 Aug: .............................................. 545 Euro/week
 • 15 Aug – 25 Aug: ............................................ 520 Euro/week

 • 26 Aug – 01 Sep: ............................................ 343 Euro/week

 • 02 Sep – 15 Sep : ............................................ 270 Euro/week

 • 16 Sep – 15 Dec: ............................................. 239 Euro/week

 •  16 Dec – 06 Jan: ............................................. 343 Euro/wee


Similar Listings