Apartament ne Shitje ne Qeparo. Prona ne Shitje ne Buze te Detit ne Fshatin Qeparo


Apartamente ne shitje ne fshatin Qeparo, ne Riviere. Objekti eshte vendosur ne nje pjese te ngritur qe mundeson pamje shuem te mria te plazhit te Qeparoit. Vetem 2 minuta em kembe nga deti.

 Karakteristikat e Apartament ne Shitje ne Qeparo:

 • Siperfaqe apartamenti - 40 m2
 • Ndertim i mbaruar rishtas
 • Kuzhine e pajisur me furre, plan gatimi, frigorifer
 • Dhome ndenje me dy divane te hapshem
 • LCD TV
 • Ajer te kondicionuar
 • Tavoline ngrenie me karrige
 • Ballkon me pamje deti
 • Banje me dush
 • Dhome gjumi me krevat dopio dhe dollap
 • Pozicionuar afer plazhit
 • Pamje fantastike mbi plazhin e Dhermiut

Similar Listings