Apartament 1+1 Per Shitje Ne Sarande


Apartament i Mobiluar per Shitje. Ne afersi te qendres se Sarandes dhe me pamje deti ky eshte vendi i duhur per shtepine tuaj te pushimeve.

Apartament 1+1 per Shitje:

 • Siperfaqja e apartamentit - 67 m2
 • Ndodhet ne katin e 4 
 • Rezidence me 8 kate
 • Dhome gjumi me krevat dopio
 • Dhome ndenje
 • Kuzhine e kompletuar
 • Lavatrice
 • Tavoline ngrenie
 • 2 kondicionere
 • Mobilje me cilesi te larte
 • Ballkon
 • 50 metra nga plazhi

Similar Listings