Apartament per qera ne Tirane. Ne Qender te Bllokut


Albania Property Group ofron apartamen 2+1 per qera ne zonen e Bllokut ne Tirane. Apartamenti ne shitje ka 1 banjo, si edhe rifinitura shume te mire.

Karakteristikat e Apartmentit per Qera ne Tirane:

  • Siperfaqja e apartamentit - 100 m2.
  • Dhome ndenje e madhe dhe e pajisur me se miri me te gjitha mobiljet e nevojshme.
  • 1 ballkon ne dhomen e gjumit.
  • 2 dhoma gjumi.
  • Ajer te kondicionuar ne ambjentin e ndnjes dhe ne dhomen e gjumit.
  • Dhoma teke me nje krevat.
  • 1 banja me vaske.
  • Cilesi e mire e mobiljeve.   
  • Kuzhina me furre elektrike, frigorifer, lavastovilje.
  • 1 ashensor ne godine.    

Similar Listings