Vile me qira ne Tirane


Vile madheshtore me qira ne Tirane. E mobiluar shume mire dhe me nje oborr te mrekullueshem.

Karakteristikat kryesore te Vile me Qera ne Tirane:

 • Garazh i brendshem
 • Rifinitura druri.
 • Te gjitha ambientet jane me parket.
 • 4 kate ne total, cdo kat ka 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje dhe 1 banje.
 • Oborr me peme e lule.
 • Dritare duroplast.
 • Oxhak ne katin e pare.
 • Dupleks i kualitetit te larte me nje verande 40 m2. Punime guri gjithandej.
 • Cdo kat - 150 m2.
 • Oborri - 250 m2.
 • Antene satelitore.
 • Kamera survejimi.

Similar Listings