Apartament 2+1 me Qera ne Tirane. Apartament me Qera ne Bllok


APARTAMENT me QERA ne TIRANE. Pozicionuar prane rruges Ibrahim Rugova, ne distance te afert nga bulevardi dhe qendra e qytetit. Apartamenti eshte ne kushte shume te mira.

Karakteristikat e Apartamentit me Qera ne Tirane:

 • Siperfaqja e apartamentit - 123 m2
 • Dhoma e dites:
  • Divan
  • Tryeze e ulet
  • TV
  • Njesi A\C
 • Nje dhome gjumi:
  • Garderobe
  • Krevat dopio
 • Dhoma tjeter e gjumit:
  • Garderobe
  • Krevat dopio
  • Tryeze pune
 • Kuzhina:
  • Frigorifer
  • Furre elektrike
  • Mikrovale
  • Aspirator
 • Dy banjo - te kompletuara dhe ne gjendje te mire
 • Izolim termik
 • Dy korridore
 • Pozicionuar ne katin e 9
 • Ndertesa me 12 kate
 • Kamera ne ndertese
 • Orientimi Jug-Lindje

Similar Listings