Apartament me tre dhoma gjumi te Kullat Binake, ne Tirane


APARTAMENT me TRE DHOMA GJUMI me QIRA ne TIRANE. Apartament i  ne nje zone mjaft te parapelqyer te Tiranes. Ndodhet vetem disa min larg Bulevardit kryesir dhe qendres se Tiranes. I mobiluar me gjithcka te nevojshme.

APRTAMENT me QIRA ne TIRANE:

 • Siperfaqja: 150 m2
 • Sallon:
  • Divane
  • Plazma TV
  • Tavoline kafe
  • Tavoline ngrenie
 • Kuzhine:
  • Sobe
  • Pianure
  • Frigorifer
 • Tre dhoma gjumi
 • Dhoma matrimoniale:
  • Krevat dopjo
  • Dollap
 • Dhoma e dyte e gjumit:
  • Dy krevat tek
  • Dollap
  • Tavoline pune
 • Dhoma e trete e gjumit:
  • Nje krevat tek
  • Dollap
  • Tavoline pune
 • Dy banjo
 • Banja kryesore me vaske
 • Nje ballkon
 • Kondisioner ne apartament
 • Ashensor ne ndertese 
 • Vendndodhja ne katin e 12-te 
 • Rezidence me 13 kate

 Cmimi: 1000 euro / muaj


Similar Listings