Apartament ne Tirane me Qira me Dy Dhoma Gjumi


Apartament me Qera ne Tirane me Dy Dhoma. Pozicion shume i mire perballe restorant Floges. Ngjitur me bizneset, supermarketet, baret dhe restorantet.  

APARTAMENT ne TIRANE me QERA me DY DHOMA GJUMI:

 • Siperfaqja e apartamentit - 102 m2
 • Apartament me dy dhoma
 • Dhoma kryesore e gjumit me krevat matrimonial
 • Dhoma e dyte me dy krevate teke
 • Apartament me nje banjo dhe ballkon
 • Banjo me kabine dushi
 • Apartament ne katin e trete
 • Ndertese me 9 kate
 • Ashensor ne ndertese
 • Perballe me restorant Flogen
 • Prane baret, restorantet dhe supermarketet
 • Flat screen TV ne dhomen e ndenjes
 • Satelit TV ne ndertese
 • Wi-Fi ne shtepi
 • Kuzhine e pajisur shjume mire:
  * Lavastovilje
  * Pianure me gaz
  * Furre elektrike 
 • Lavatrice
 • Kondicioner
 • Parkim nentoke
 • Security 24/7

Similar Listings