Papafingo Me Qera Ne Durres


Papafingo me Qera ne Durres. Ka pamje te plote te detit dhe ndodhet pak metra distance nga plazhi. Apartament me nje dhome gjumi. I pershtatshem  deri ne 4 persona. Eshte i pajisur me gjithshka qe duhet gjate pushimeve tuaj, nga pajisjet e kuzhines, te tualetit dhe gjithshka tjeter.

 

Papafingo me Qera ne Durres:

 • Siperfaqe e apartamentit - 100 m2
 • Veranda - 25 m2
 • Pozicionuar ne kat te 14
 • Dhome ndenje:
  • TV
  • Divane
  • Tavoline ngrenie + Karrige te larta
  • Akses ne ballkon
 • Kuzhina:
  • Frigorifer
  • Ene kuzhine
  • Makine kafeje
  • Furre + Pianure
  • Tavoline ngrenie + Karrige
 • Dhome gjumi:
  • Krevat dopio
  • Dollap
  • Akses ne ballkon
 • Banjo:
  • Dush
  • Lavatrice
 • Pamje e plote e detit
 • I mobiluar mire
 • Ajer i kondicionuar ne te gjitha ambjentet
 • 5 minuta nga qendra e qytetit
 • Vetem 10 m nga plazhi
 • Prane bareve dhe restoranteve

 

Cmimet Javore:

 • 01.10 - 31.05...............260 Euro/Jave
 • 01.06 - 14.06...............290 Euro/Jave
 • 15.06 - 30.06...............340 Euro/Jave
 • 01.07 - 10.07...............445 Euro/Jave
 • 11.07 - 23.08...............525 Euro/Jave
 • 24.08 - 31.08...............445 Euro/Jave
 • 01.09 - 10.09...............340 Euro/Jave
 • 11.09 - 30.09...............290 Euro/Jave

Similar Listings