APARTAMENT QIRA NE PERLA RESORT GJIRI I LALZIT


Apartament Pushimi me dy dhoma gjumi per qira ne Gjirin e Lalzit. Apartamenti ndodhet ne nje zone shume te mire, ne Resortin Perla, vetem pak hapa larg plazhit. Eshte vendi perfekt per te kaluar pusHime relaksuese ne vere, pranvere dhe pse jo edhe ne vjeshte apo gjate festave te fundvitit.

 

Apartament Pushimi ne Resortin Perla:

 • Madhesia e aprtamentit - 100 m2
 • Kati i pare
 • Free Wi-Fi
 • Dhoma e ndenjes
  • Divan
  • Tavoline mesi
  • Smart TV
  • Kondicioner
 • Kuzhina
  • Frigorifer
  • Sobe
  • Pianure
  • Tavoline ngrenie
  • Karrige
 • Gjoma I e gjumit
  • Krevat dopio
  • Dollap rrobash
 • Dhoma e dyte e gjumit
  • 2 Krevate tek
  • Dollap rrobash
 • Banja I
  • Lavatrice
  • Dush
  • WC
  • Bide
 • Banja II
  • Dush
  • WC
  • Bide
 • Kapaciteti - 5 persona
 • Ballkon i lidhur me dhomen e ndenjes
  • 1 Tavoline
  • 4 Karrige
 • Parkim falas prane apatamentit

 

Weekly Prices:

 • 01.01 - 10.06...................315 Euro/Week
 • 10.06 - 30.06...................413 Euro/Week
 • 30.06 - 10.07...................504 Euro/Week
 • 10.07 - 23.08...................630 Euro/Week
 • 23.08 - 31.08...................504 Euro/Week
 • 31.08 - 10.09...................413 Euro/Week
 • 10.09 - 01.01...................315 Euro/Week

Na dergoni nje mesazh


Similar Listings