Apartament ne Shitje tek Gjiri i Lalzit


Apartament ne Lura 3 Resort, Gjiri i Lalzit, me Arredim Modern ne Shitje. Apartament ne Katin Perdhe me Oborr. Apartamenti ka dy dhoma gjumi  dhe 1 banjo. Kjo zone eshte e njohur per brigjet e saj te virgjera dhe shume te bukura, Apartamenti për shitje është zgjedhja perfekte për të gjithë ata që synojnë të relaksohen gjithnjë dhe privatësinë gjatë kohës së pushimit.

 

Apartament me dy Dhoma Gjumi ne Lura 3 Resort, Gjiri i Lalzit, ne Veri te Durresit ne Shitje:

 • Siperfaqja e Apartamenti - 80 m2
 • Siperfaqja e Kopshtit - 75 m2
 • Siperfaqja e Verandes - 27 m2
 • Kati i pare me ballkon
 • Hyrje totalisht e personalizuar
 • 2 Dhoma gjumi + 1 Banjo
 • 1 Dhome ndenje
 • Kangjellat e verandes jane prej celiku
 • Dritaret dhe dyert e ballkoni jane plastike
 • Apartament me termoizolim
 • Vend parkimi brenda resortit
 • Mobilimi i perfshire ne cmimin e shitjes
 • Menaxhim i prones permes ALBANIA PROPERTY GROUP

Dhoma e ndenjes

 • Divan kend + TV plazma
 • Kondicioner

Kuzhine me te gjitha pajisjet

 • Furre + Pianur
 • Frigorifer

2 Dhoma Gjumi

 • Krevat dopio + 2 krevate tek
 • Garderobe ne secilen dhome

Banjo

 • Dush me kabine
 • Lavatrice

Verande + Kopesht

 • Divan
 • Verande me tavoline dhe karrige
 • Kopsht me bime te ndryshme dekorative

AKTIVITETE & SHERBIME ne LURA 2 RESORT:

 • Klubi Sportiv i organizuar ne kompleks
 • Shumellojshmeri aktivitetesh duke perfshire pishinen, vollejboll., basketboll, futboll.
 • Game e gjere zgjedhjesh ne gatime tradicionale dhe te huaja.
 • Bare dhe restorante te vendosura pergjate shetitores.
 • 24/7 ore ne dite sherbim ne dispozicion per pastrimin e shtepise, kujdesin e femijeve etj
 • 24/7 ore asistence mjekesore
 • 24/7 ore ne dite sherbim sigurie neper resort
 • Lidhje interneti per te gjitha rezidencen
 • Kopshte, pishina te perbashketa dhe zona te gjelberuara

RRETH GJIRIT TE LALZIT

Gjiri i Lalzit eshte nje nga zonat e plazhit me te mira ne Shqiperi. Ndodhet ne veri te qytetit te Durresit, vetem 30 minuta larg kryeqytetit dhe aeroportit nderkombetar te Shqiperise.

Sigurisht eshte duke u shenderruar ne nje destinacion perfekt per investitoret e pasurive te patundshme te cilet preferojne te jene sa me afer qyteteve te medha dhe aeroportit.

Gjate sezonit te veres eshte zona me e kerkuar per qiramarresit. Duke qene se ndodhet afer kryeqytetit sezoni i plazhit ketu eshte me i gjate se ne qytetet e tjer bregdetare te Shqiperise. Nje numer i madh i te huajve qe jetojne ne Tirane preferojne te shkojne per pushime te shkurtra ne plazhet e gjirit te Lalzit.

RRETH QYTETIT TE DURRESIT

Durrësi është qyteti i dytë më i madh në Shqiperi. Qyteti ka mbi 200,000 banorë dhe njëkohësisht është qendra e prefekturës dhe qarkut te Durresit. 

Durrësi mund të krahasohet me qytetet më të mëdha të Mesdheut të lashtë dhe mesjetar. Ndërsa për lulëzimin urban dëshmon mozaiku i një dyshemeje, i quajtur Bukuroshja e Durresit.

Durrësi është e vendosur në brigjet e detit Adriatik, rreth 30 kilometra (në vijë të drejtë) në perëndim të Tiranes. Sot, qyteti përhapet jashtë në vendbanimet e ndërtimeve në fushën nga lindja.

Na dergoni nje mesazh


Similar Listings