Apartament Pushimi me Qera ne Sarande. Apartament me pamje nga deti me qera ne Shqiperi.


Apartamente pushimi ne Sarande. Keto apartamente me qera ne Sarande jane te pozicionuara ne nje ndertese prane portit turistik te qytetit. Ne vije te pare me detin. Te orientuara nga drejtimi i Jugut te gjithe shtepite e pushimit gezojne nje pamje te plote te detit. 

Karakteristikat e Apartamentit me Qera ne Sarande:

 • Apartamentet kane siperfaqe prej 96m2
 • 5 apartamente te kompletuara me te gjitha mobiljet dhe aksesoret e nevojshme
 • Cdo apartament ka:
  • 2 dhoma gjumi (1 dhome me krevat dopjo + 1 dhome me 2 krevate tek)
  • 1 banjo moderne te pajisur me dush me kabin
  • 1 sallon me siperfaqe 40 m2
  • Kuzhine e kompletuar
  • Tavoline ngrenie e madhe
  • Ne dispozicion krevate portativ per 5 deri  6 persona per cdo apartament
  • Ballkon me tavoline e karrige
  • Ajer i kondicionuar
 • Te gjithe apartamentet kane pamje nga deti

Cmimet Javore:

 • 07 Jan  - 13 May:..................250 Euro/week
 • 14 May- 10 Jun:....................280 Euro/week
 • 11 Jun  - 08 Jul:....................360 Euro/week
 • 09 Jul  - 15 Jul:.....................490 Euro/week
 • 16 Jul  - 28 Jul:.....................540 Euro/week
 • 29 Jul - 11 Aug:....................570 Euro/week
 • 12 Aug - 25 Aug:...................540 Euro/week
 • 26 Aug- 01 Sep:....................360 Euro/week
 • 02 Sep- 15 Sep:....................280 Euro/week
 • 16 Sep- 15 Dec:....................250 Euro/week
 • 16 Dec- 06 Jan:....................280 Euro/week

Similar Listings