Apartament pushimesh me Qera ne Sarande, 50 metra larg detit


Apartament pushimesh me Qera ne Sarande, 50 metra larg detit. Pozicionuar ne nje zone te qete, apartamenti ndodhet shume afer plazheve te bukura te Ksamilit. Vetem pak minuta larg Parkut Arkeologjik te Butrintit dhe 20 minuta larg me makine nga Parku Natyror "Syri i Kalter".

Karakteristikat e Apartamentit te Pushimeve ne Sarande:

 • Siperfaqja e apartamentit 55m2
 • Nje dhome gjumi
 • Nje tualet
 • Dhoma e ndenies me:
  • divan
  • kondicioner
  • tavoline kafeje
 • Kushina me:
  • tavoline ngrenie
  • frigorifer
  • sobe
  • aspirator
 • Dhoma matrimoniale me:
  • krevat dopio
  • dollap
 • Ashensor ne godine
 • E pershtatshme per maksimumi 3 persona

Apartamenti eshte plotesisht i arreduar

Cmimet javore:

 • 07 Jan  – 12 May: ................ 155 Euro/week
 • 13 May – 09 Jun: ................. 175 Euro/week
 • 10 Jun  – 07 Jul: .................. 225 Euro/week
 • 08 Jul  – 14 Jul: ................... 310 Euro/week
 • 15 Jul  – 28 Jul: ................... 335 Euro/week
 • 29 Jul - 11 Aug: ................... 340 Euro/week
 • 12 Aug – 25 Aug: ................. 335 Euro/week
 • 26 Aug – 01 Sep: ................. 225 Euro/week
 • 02 Sep – 15 Sep: ................. 175 Euro/week
 • 16 Sep – 15 Dec: ................. 155 Euro/week
 • 16 Dec – 06 Jan: .................. 225 Euro/week

Similar Listings