Apartament Shitje ne Sarande


Apartament ne Katin e Fundit, i Perfunduar ne Sarande, me pamje deti. Nje vend perfect per te pasur shtepine tuaj te dyte prane detit. Apartament me pamje te plote nga deti ne Sarande.

Apartamente per Shitje ne Sarande:

 • Siperfaqe e Papafingos - 274 m2
 • Zona e banimit - 162 m2
 • Tarraca - 112 m2
 • Apartamenti i pozicionuar ne katin e 8
 • Pamje shume e bukur mbi detin Jon
 • Apartament me 3 dhoma gjumi
 • Nje dhome ndenie
 • 2 banjo
 • Tarrace e madhe
 • Apartament me cilesi te larte
 • Izolim termik dhe akustik shume cilesor
 • Vetem 5 minuta larg nga qendra e qytetit
 • Rezidenca ka 8 kate
 • 1 ashensor ne rezidence
 • Zone e qete
 • Bare dhe restorante ne afersi

Na dergoni nje mesazh


Similar Listings