DUPLEKS PER SHITJE NE SARANDE. APARTAMENT PER SHITJE NE SHQIPERI


DUPLEKS I MREKULLUESHEM per SHITJE ne SARANDE. Apartament shume i kendshem per shitje ne qytetin e Sarandes, ne jug te Shqiperise. Apartamenti ofron pamje shume te bukur te detit dhe gjirit te Sarandes.

Karakteristike te Apartamenteve per Shitje ne Sarande:

 

 • Siperfaqe - 135 m2
 • Apartament duplex
 • Kati i pare ka:
  • Dhome dite me pamje nga deti
  • Kuzhine  
  • Dhome gjumi me pamje nga deti  
  • Banjo
            
 • Kati i dyte ka:  
  • Dhome gjumi me pamje deti   
  • Banjo
     
 • Pamje e mrekullueshme e detit
 • Ndertim me cilesi te larte
 • Disa hapa larg nga deti
 • Dritare me dopio xham
 • Apartament i mbushur me drite
 • Pozicionuar ne katin e pare
 • Rezidenca me 7 kate
 • Plazh privat ne rezidence
 • Zone e qete
 • Ashensor ne rezidence
 • Bare dhe restorante ne afersi
 • Mundesi shume e mire investimi

Na dergoni nje mesazh


Similar Listings