Apartamente ne Sarande ne Shitje Buze Detit


Apartament ne Sarande ne Shitje me Pamje te Mrekullueshme te Detit. Apartament plotesisht i mobiluar dhe me garazh. Një vend i përkryer për të marrë shtëpinë tuaj të dytë pranë detit. Apartamenti ndodhet në vijën e pare te detit vetem 50m larg, në Sarandë.

 

Apartament ne Sarande ne Shitje, i Mobiluar dhe me Garazh:

 • Siperfaqja - 70m2
 • Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te
 • Pallat 6-katesh 
 • E mobiluar plotesisht
 • Dhome Gjumi me Krevat Dopio 
 • Dhome Ndenje
 • Kuzhine e Kompletuar
 • Lavatrice
 • Lavastovilje
 • Tavoline Ngrenie + Karrige
 • 2 A/C
 • E mobiluar ne menyre moderne
 • Ballkoni i mobiluar me Tavoline dhe 4 Karrige

** Kjo pronë në Sarandë shitet me kushte ekskluzive përmes Albania Property Group

Na dergoni nje mesazh


Similar Listings