Apartament me tre dhoma gjumi me qera ne Tirane.


Apartament me tre dhoma gjumi me qera tek Kodra e Diellit, Tirane. Ndodhet pak minuta larg parkut dhe liqenit artificial te Tiranes. Zone shume e qete dhe e gjelberuar.

Karakteristikat e Apartament me Qera ne Tirane:

  • Siperfaqja - 150m2
  • Kondicioner
  • Apartamenti ka tre dhoma gjumi
  • Sallon
  • Dy banjo
  • Verande
  • Nje ballkon
  • Cilesi shume e mire ndertimi
  • Apartamenti ndodhet ne katin e katert banues

* Shenim : Apartamenti mund te mobilohet dhe cmimi do te jete 1000 euro ne muaj.


Similar Listings