Apartament me qera ne Tirane


Albania Property Group ofron APARTAMENT ME QERA ne nje zone te preferuar ne Tirane. Ndodhet midis Bllokut dhe Liqenit te Tiranes.

Karakteristikat e Apartamentit me Qera:

 • Siperfaqja-112m2
 • 1 ambient ndenje me kondicioner
  • divane
  • tavoline kafe
 • Kuzhine e kompletuar me gjithcka te nevojshme
 • Dhoma e gjumit matrimoniale me:
  • ajer te kondicionuar
  • krevat dopjo
  • dollap
  • komo me pasqyre
 • Dhoma tjeter e gjumit me:
  • 2 krevat tek
  • dollap
  • ajer te kondicionuar
 • 2 ballkone
 • Ndodhet ne katin e tete te rezidences
 • 2 banjo:
  • banjo kryesore me vaske
 • 1 depo
 • Rezidenca ka 10 kate
 • Orientimi - perendim
 • Ashensor

Apartamente Qira ne Shqiperi

2   2    112 m2

Na dergoni nje mesazh


Similar Listings