Jepet me Qera Apartament ne nje Zone shume te mire


APARTAMENT me QERA ne TIRANE me dy dhoma gjumi ne nje ndertese shume te mire. Gjendet afer Liqenit, Zones se Bllokut dhe Sheshit Nene Tereza.

Karakteristikat e Apartamentit me Qera ne Tirane:

 • Siperfaqja - 95 m2 
 • Nje dhome ndenje me kuzhine
 • Dy dhoma gjumi
 • Nje ballkon
 • Nje banjo
 • Dhoma e ndenjes me: 
  • Divane 
  • TV
  • Tavoline
  • Ballkon
 • Kuzhina me: 
  • Furre 
  • Sobe 
  • Frigorifer
  • Pjatalarese
 • Nje dhome gjumi me: 
  • Dy krevate tek 
 • Nje dhome gjumi me: 
  • Krevat dopio
  • Dollap rrobash
 • Ajer i kondicionuar
 • Ne katin e dyte te nderteses 
 • Ndertesa me ashensor 
 • Hapsire parkimi 
 • Gjendet afer Bareve, Restoranteve, Liqenit 
  Zones se Bllokut, Sheshit Nene Tereza etj

Apartamente Qira ne Shqiperi

2   1    95 m2

Na dergoni nje mesazh


Similar Listings