Apartament pushimi me qera ne Vlore


APARTAMENT PUSHIMI NE VLORE ME QIRA. Apartamente te kompletuara totalisht me 2 dhoma gjumi ne nje nga ndertesat me cilesore ne Vlore. Arredim modern i apartamenteve te pushimit ne bregdetin e Vlores, me pamje te mrekullueshme te detit Jon. Te gjitha apartamentet kane akses falas ne pishinat e brendshme dhe te jashtme. Pishinat kane edhe rreshqitese per femije e te rritur.

SHTEPI PUSHIMI ME PISHINE DHE PAMJE NGA DETI NE VLORE

 • Siperfaqja e apartamentit 56 m2
 • 2 dhoma gjumi
 • Ballkon me tavoline & karrige
 • Pamje panoramike e detit
 • Ndodhet ne katin e gjashte
 • Ajer i kondicionuar
 • Parking ne garazh Falas
 • Hyrje ne pishine Falas
 • 30 metra larg bregut te detit
 • Internet falas
 • Dhoma e ndenjes & Kuzhina
  • TV Plazma
  • Divan Kend
  • Kushine & Ene Kuzhine
  • Furre & Pianure
  • Tavoline ngrenie + karrige
  • Frigorifer 200 lt
 • Dhoma e gjumit cift
  • Dollap
  • Krevat cift
  • Pamje nga deti
 • Dhoma e gjumit 2
  • 2 krevate tek
  • Dollape
 • Banjo
  • Dush me kabine
  • Uje i ftohte/ nxehte
  • Lavaman me pasqyre
  • Tualet & Bide
 • Pishine e brendshme dhe e jashtme
  • Dimensionet pishina e jashtme 30m x 10m
  • Dimensionet pishina e brendshme 15 m x 8 m 
  • Pishina e brenshme eshte e hapur edhe ne dimer..
  • Shezllone falas
  • Hyrje e lire
 • Per 4 te rritur + 1 femije nen 4 vjec

Weekly prices:

 • 12 Jan - 11 May:.............305 Euro/week
 • 11 May - 08 Jun:.............345 Euro/week
 • 08 Jun - 07 Jul:...............440 Euro/week
 • 06 Jul - 13 Jul:............... 600 Euro/week
 • 13 Jul - 17Aug:...............665 Euro/week
 • 17 Aug - 24 Aug:............ 600 Euro/week
 • 24 Aug - 31 Aug:............ 440 Euro/week
 • 31 Aug - 14 Sep:............ 345 Euro/week
 • 14 Sep - 14 Dec:............ 305 Euro/week
 • 14 Dec - 04 Jan:............. 440 Euro/week

Na dergoni nje mesazh


Similar Listings