Apartament ne Shitje ne Vlore. Shtepi ne Shqiperi ne Bregdet


Apartament ne Shitje ne Vlore. Vetem 2 minuta larg buzes se detit. Apartamenti eshte ne kushte shume te mira. Krejtesisht i pajisur me mobilim shume cilesor dhe me te gjitha pajisjet e nevojshme per nje jetese te rehatshme prane detit. I pershtatshem per investim qe mund te gjeneroje te ardhura nga qerate e pushimit.

Karakteristikat e Shtepi ne Shitje ne Vlore:

 • Siperfaqe apartamenti - 72m2
 • Apartament me nje dhome gjumi
 • Komplet i mobiluar
 • Apartament shume cilesor
 • I pajisur me cdo gje te nevojshme
 • Apartamenti eshte i pozicionuar ne nje rezidence te bukur afer plazhit
 • Kuzhine e kompletuar mire
 • Dhome ndenje me divane komode e tavoline mesi
 • Dhome gjumi e mobiluar me:
  • krevat dopio
  • dollap
 • Verande e kendshme me pamje te mrekullueshme deti
 • Tavoline dhe karrike ne ballkon
 • Banje e kompletuar plotesisht
 • Vend parkimi opsional

Similar Listings