Apartament Me Qera Ne Valamar Residences Ne Hamallaj Shqiperi


Apartament Pushimi Me Qera Ne ValaMar Residences. Ambjent me dy dhoma gjumi i ndodhur ne resortin e rrethuar me mirembajtje dhe mbikeqyrje 24/7. Ne afersi ka bare, restorante, supermarket, kende lojerash dhe sherbime te tjera qe i ofrohen pushuesve.

Apartament Pushimi Me Qira Ne Valamar Residence

 • Siperfaqe - 85 m2
 • Ndodhet ne kat te dyte
 • Ballkon me tavoline dhe karrige
 • Dhome ndenje
  • Divan
  • TV
  • Akses ne ballkon
 • Ambjenti i kuzhines
  • Frigorifer 
  • Furre + Pianure
  • Ene kuzhine
  • Tavoline ngrenie
 • Dhome gjumi I
  • Krevat dopio
  • Dollap
  • Akses ne ballkon
 • Dhome gjumi II
  • Dy krevate tek
  • Dollap
 • Banjo
  • Lavatrice
 • Ajer i kondicionuar dhe WiFi
 • Vend parkimi prane nderteses
 • I pershtatshem per deri ne 5 persona

Cmimet e Qirase

 • 05.01 - 31.05.....................80 Euro/Night
 • 01.06 - 15.06.....................90 Euro/Night
 • 16.06 - 30.06...................110 Euro/Night
 • 01.07 - 31.08...................130 Euro/Night
 • 01.09 - 15.09...................110 Euro/Night
 • 16.09 - 30.09.....................90 Euro/Night
 • 01.10 - 20.12.....................80 Euro/Night
 • 21.12 - 04.01.....................90 Euro/Night

Similar Listings