Apartament Per Shitje Ne Sarande Shqiperi


Shitet Apartament 2+1 Ne Sarande. Apartamenti ndodhet ne nje ndertese te re ne qytetin e bukur bregdetar te Sarandes. Ne kushte shume te mira dhe me nje ndertim cilesor. Eshte i pozicionuar ne nje zone te qete me nje distance kohore vetem 25 minuta ne kembe nga qendra e qytetit. 

 

Shitet Apartament 2+1 Ne Qytetin E Sarandes

 • Sip totale           - 92.0 m2
 • Sip e perbashket -  9.3 m2
 • Sip apartamenti   - 68.0 m2
 • Dy dhoma gjumi
 • Nje aneks kuzhine
 • Nje banjo ne apartament
 • Dy ballkone
 • Ndertim cilesor
 • 10 minuta në këmbë në bregdeti 
 • 10 minuta më këmbë nga qendra e qytetit
 • 15 minuta në këmbë nga Porti i Sarandes 
 • Ndertese me 4 kate
 • Nje ashensor ne residence
 • Zone e qete perreth residences
 • Pozicionuar ne nje ndertese te re

Similar Listings