Apartament Per Shitje Ne Sarande Shqiperi


Apartament Per Shitje Ne Sarande. Ky apartament ka dy dhoma gjumi dhe nje tualet, i vendosur ne nje vend te qete, duke qendruar prane te gjitha komoditeteve. Ofron nje pamje mahnitese te Sarandes dhe detit Jon.

Apartament 2+1 Per Shitje Ne Sarande

 • Sip totale  - 100 m2
 • Apartament me pamje nga deti
 • Ndertesa me 8 kate
 • Ndodhet ne katin e 7
 • Dy dhoma gjumi
 • Nje tualet
 • Ashensor ne ndertese
 • 10 min nga plazhi
 • 10 min nga shetirorja
 • 15 min nga porti i Sarandes
 • Prane restoranteve dhe bareve
 • Lagje e qete

Similar Listings