Apartament me qera ne Tirane


Apartament 2+1 me qera ne Tirane, ne zonen e bllokut. Apartamenti eshte i mbajtur shume mire dhe eshte komplet i mobiluar.

Karakteristikat e Apartmentit me Qira ne Tirane

 • Apartament 2+1
 • Dhome ndenje e madhe me:
  • 1 divan i madh me 3 kolltuqe
  • TV
  • Tavoline ngrenie
 • Kuzhine e kompletuar me:
  • frigorifer
  • mikrovale
  • furre elektrike
 • Dhome gjumi matrimoniale:
  • krevat dopio
  • dollap i madh
  • karrige
 • Dhome gjumi teke me:
  • 2 krevate tek
  • 2 tavolina studimi
  • dollap
 • 1 banje e pajisur plotesisht, me vaske dhe lavatrice
 • 2 kondicionere ne apartament
 • Apartamenti ne kat te trete.
 • 2 ballkone
 • Orientimi: jug-lindje
 • Rezidence me 6 kate ne total

Similar Listings