Apartament me qera ne Tirane


Albania Property Group ofron me qera, apartament me 2 dhoma gjumi ne nje zone te preferur ne Tirane.

Karakteristikat e Apartamentit me Qera ne Tirane:

  • Siperfaqja-80m2.
  • Dhome ndenje me kuzhine te perfshire.
  • Apartament me 2 dhoma gjumi.
  • Kuzhine me te gjitha pajisjet.
  • 1 banjo.
  • 1 ballkon.
  • Ndodhet ne katin e 6 te rezidences.
  • Rezidenca ka 8 kate gjithsej.

* Cmimi eshte 650 euro/muaj pa ajer te kondicionuar dhe 900 euro/muaj me ajer te kondicionuar.


Similar Listings