Apartament 3+1 me Qera ne Tirane


Albania Property Group ofron nje apartament me qira, ne rezidencen me cilesore ne Tirane, Kompleksi Rezidencial High End.

Apartament me tre dhoma gjumi me Qera ne Tirane :

 • Siperfaqja-135m2

 • Ndertim i nje kualiteti shume te mire

 • Dhoma e ndenjes me divane prej lekure dhe tavoline ngrenie me 6 karrike

 • 3 dhoma gjumi :

 • Dhome dyshe

 • Krevat dopio

 • Dollap

 • Ballkon me pamje nga pishina

 • Banje

 • Dhoma e dyte e gjumit me :

 • Divane

 • TV

 • Tavoline e vogel

 • Kuzhine e kompletuar

 • 3 Banje

 • Parket ne te gjithe apartamentin

 • Mobilje e kualitetit te larte e importuar nga Austria

 • Banje te pajisura shume mire

 • Ashensore ne residence

 • Hapesire parkimi nentokesor

 • Hapesire e gjelbert ne te gjithe rezidencen

 • Pishine

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Similar Listings