Apartament 2+1 afer zones se Bllokut


Apartament shume i mire me qera ne Tirane, afer zones se bllokut. 2 dhoma gjumi, 2 banja dhe kondicionere ne cdo ambjent. Apartamenti eshte i mobiluar shume mire.

Karakteristikat e Apartamentit me Qera

 • Siperfaqe e apartamentit: 116 m2
 • Pozicionuar ne katin e 8, ne nje rezidence 11 kateshe.
 • 2 ashensore ne rezidence
 • Apartament teresisht i mobiluar
 • Kuzhine e kompletuar me:
  • furre
  • frigorifer
  • furre me mikrovale
 • Dhome ndenje me:
  • 3 divane
  • TV me dekoder
  • Internet
  • Ballkon
 • Nje dhome gjumi me:
  • krevat dopio
  • dollap
  • banje me vaske dhe lavatrice
 • Dhome e dyte gjumi me:
  • 2 krevate tek
  • dollap
 • Banje e dyte me kabine dushi
 • Orientimi: Veri
 • Vend parkimi i disponueshem
 • Cmimi per afatshkurter: 90 euro/nata

Similar Listings