Vile me qira ne Tirane


Albania Property Group ofron nje vile te mrekullueshme me qira jo larg qendres se Tiranes.

Karakteristika

 • 1300 Euro / muaj
 • Vila ndodhet ne fillim te Rruges 'Herman Gmeiner' qe eshte rruga e fshatit SOS.
 • Vila ka tre kate
 • Parkim te mbyllur per dy makina.
 • Hyrja eshte nga rruga dhe nga parkimi me ane te shkalleve te veta
 • Ne katin perdhe ndodhet:
  • kuzhina
  • nje tualet sherbimi
  • dhoma e ndejtjes me pamje nga jugu
 • Ne katin e pare ndodhen:
  • dy dhoma gjumi
  • nje banje
  • dhoma matrimoniale ka edhe ballkon me pamje te panderprere nga jugu

Similar Listings