Jepet me qira apartament 1+1 ne Tirane


Jepet me qira Apartament 1+1 ne Rrugen Myslym Shyri, Lagje e qete dhe shum afer qendres se qytetit.Prane apartamentit ka shum dyqane, bare dhe restorante.

Jepet me Qira apartament 1+1 ne Rrugen Myslym Shyri, Tirane.

 • Siperfaqja e apartamentit - 65 m2
 • Ndodhet ne katin e 4-te
 • Pallati 6 katesh pa ashensor
 • Internet Falas
 • Dhoma e Ndenjes
 • Tavoline mesTable
 • Tavoline ngrenie
 • 6 Karrige
 • 2 Divane
 • 2 Kolltuke
 • TV Plazma
 • Kondicioner
 • Kuzhine
 • Furre me 4 vatra gatimi
 • Mikrovale
 • Frigorifer
 • Pajisje Kuzhine
 • Dhome Gjumi
 • Krevat Dopio
 • Raft Rrobash
 • Pasqyre
 • Banjo
 • WC
 • Bide
 • Dush
 • Pasqyre
 • Lavaman
 • Lavatrice

Similar Listings