Apartament 1+1 me Qera, ne Tirane


Apartament me nje dhome gjumi plotesisht e arreduar ne nje zone shume te mire, prane Ambasades Amerikane dhe Bllokut.

Karakteristikat e apartamentit 1+1 me Qera ne Tirane:

Siperfaqja e apartamentit: 70m

Salloni:

 • Divane
 • Tavoline caji
 • Tavoline ngrenie
 • Televizor
 • Kondicioner

Kuzhina e paisur me:

 • Sobe elektrike dhe me gaz
 • Frigorifer 
 • Aspirator 

Dhoma e gjumit matrimoniale:

 • Kondicioner
 • Krevat dopio
 • Garderobe dhe pasqyre

 

Apartamenti ka nje ballkon te vogel.

Tualeti me paisje te cilesise se larte dhe nje lavatrice

Hyrja ndodhet ne kat te 5te

Apartamenti eshte pozicionuar nga Lindja.


Similar Listings