Jepet me Qera Apartament 1+1 ne Tirane


JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1. Afer Dyqaneve dhe qendrave te tjera te rendesishme.  Kompleks rezidencial me kushte shume te mira.

 • Siperfaqja - 60m2
 • ndodhet ne ktin e 3-te
 • Ndertesa ka 2 ashensore
 • Internet falas
 • Parkim nentokesore ( Me pagese extra)
 • Kondicioner
 • Kuzhina
  • Pianur
  • Furre
  • Frigorifer
  • Mikrovale
 • Ambienti i ndenjes
  • Divan
  • Tavoline
  • Karrige
  • TV Plazma
 • Dhoma  e Gjumit
  • Krevat Dopio 
  • Dollap Rrobash
  • Pasqyre
 • Banjo
  • WC
  • Bide
  • Dush
  • Pasyre
  • Lavaman
  • Lavatrice
 • Max: 2 Te rritur + 1 femije nen 5 vjec

Similar Listings