Njesi Sherbimi Me Qera Ne Vlore


Prona Me Qera Ne Vlore Shqiperi. I pozicionuar perfekt, prane qendres se qytetit dhe ne nje nga zonat me te frekuentuara te qytetit. Ne nje distance te shkurter ne kembe nga bulevardi kryesor i Vlores. Vend perfekt per cdo lloj aktiviteti biznesi! 

 

Pasuri Te Patundshme Per Shitje Ne Vlore

 • Sipërfaqja totale - 132 m²
 • Ndodhet ne katin perdhe
 • 8 kate ne pallat
 • Zonë lehtësisht e aksesueshme
 • Lagje e organizuar mirë
 • Bare, restorante, furra buke dhe tregje aty pranë
 • Mundësi e mire investimi
 • Pronë e gjerë
 • Një dhomë zyre në dyqan
 • Vend parkimi perreth nderteses
 • I përshtatshëm për aktivitete të ndryshme biznesi si:
  • zyra
  • banka
  • qendër kursi
  • dyqan rrobash
  • dyqan këpucësh
  • parukeri
  • sallon thonjsh
  • laborator mjekësor
  • librari dhe kancelari etj...
 • Pranë Union Bank
 • 3 minuta nga qendra e qytetit
 • 10 minuta nga zona historike
 • 20 minuta nga Aeroporti Ndërkombëtar i Vlorës

Similar Listings